Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa Watch Preview

2,5h video lekcija, profesionāli ierakstīta!
Pieteikumus pieņem arī info@RigaBrain.com un +371 27771821

Mūsdienu bērni dzimst iepriekšējā gadsimta vecākiem, kas samezglo bērnu disciplinēšanas jautājumu ģimenē. Disciplīna un robežas, ko bērns drīkst un ko – nē, ir viena no sarežģītākajām lietām, ar ko vecākiem nākas saskarties bērnu audzināšanā. Cik daudz bērnam atļaut, lai neierobežotu viņa personības attīstību vienlaicīgi nokontrolējot to, lai bērns mums nesāk kāpt uz galvas? Kā pareizāk pateikt nedrīkst, lai mazais to sadzirdētu un ņemtu vērā?

RigaBrain īpašnieks un ergoterapeits Pēteris Urtāns uzskata, ka audzināšanā būtisks ir ne tikai pats cilvēks, bet arī laikmets, kurā dzīvojam, ņemot vērā ikdienu un mūsdienu tehnoloģijas, kādas tās ir šobrīd, prasot no vecākiem ātrāku pielāgošanos bērniem. Tāpat jācenšas atrast tiltu un līdzsvaru starp audzināšanas dažādiem līmeņiem - izdzīvošanas un instinktiem balstīto un lēmuma pieņemšanas līmeni.

Mūsdienu bērnu smadzeņu darbība, atmiņa un darba spējas ir fenomenālas, tāpēc bērnu smadzenēm ir jāļauj attīstīties pēc to maksimālas kapacitātes.

Atsauksmes:
"Paldies par lekciju! Šīs bija manas dzīves jēgpilnākās divas stundas!" Viens tētis pēc lekcijas pienākot pie lektora.
"Paldies par lekciju-daudz skaidrojošu piemēru, bez liekvārdības, lektors vienkāršs un atvērts pēc savas būtības, nebija sajūta-es te “gudrais”,Jūs tagad paklausieties. Pozitīva, draudzīga gaisotne."
"Ļoti izsmeļoši, saprotami un uzskatāmi saņēmu atbildes, kāpēc bērns var uzvesties mums nepieņemami un varbūt neērti! Kopumā lekcija ļoti patika un uzrunāja, un uzzināju arī dažas līdz šim nedzirdētas lietas."
"Paldies, daudz noderīgu padomu, atziņu. Rīkojiet šādas lekcijas vairāk - šī informācija būtu jāzina katram vecākam. Izdodiet grāmatu!"
"Tiešām izcils sniegums! Paldies!"
"Vērtīga lekcijas struktūra, trāpīgi piemēri!"
"Paldies! Lekcija ļoti patika. Daudz zināma jau, bet dažas lietas bija kā "dūriens ar pirkstu acī". Un tieši tā arī vajag!"
"Liels paldies par lekciju - tajā bija viss labākais, kas par bērnu audzināšanu dzirdēts un vēl vairāk"
"Īsā laikā, pietiekoši strukturēta un kompakta prezentācija. Daudz kas zināms, daudz kas jauns, bet šis ir kā ļoti labs recurrent training. Kārtējo reizi ikdienas steigā paskatīties uz sevi un bērniem no malas un gūt iedvesmu mainīties uz labo pusi. Paldies, Pēteri! Veiksmi! "
"Lietderīgi pavadīts laiks. Vērtīgi, aizraujoši, gana daudz jauna un ne tikai pārdomājama, bet arī realizējama. Kas nav mazsvarīgi, izcils pasniegšanas veids. Ne par daudz, ne par maz. Nekādas iespējas aizmigt vai garlaikoties. Profesionāli un jaudīgi! PALDIES!"
"Paldies! Lekcija palīdzēja labāk saprast man pašai savu dēlu."
"Iesaku visiem vecākiem! Viena no vērtīgākām lekcijām un kursiem, kas balstīta uz reālām zināšanām, pētījumiem, bioloģijas no bērna smadzeņu attistības viedokļa. Klausījos atkārtoti un notiekti nokļuvu pie vērtīgām grāmatām, atbildēm un tml. No sirds iesaku atvēlēt laiku"
"Es varu teikti, ka apmeklēju Pētera Urtāna lekciju, un tā ir labākā lekcija, kādā es esmu bijis! Un es esmu bijis daudzās!"
"Ļoti VĒRTĪGA lekcija! Vienkāršā valodā, viegli un tajā pašā laikā kodolīgi! Brīnišķīgi piemēri no dzīves!"
9 Lessons

Already Joined? Login

Atsauksmes

1. daļa "Bērnu smadzeņu darbība"

Ievads un mazs ieskats bērnu smadzeņu attīstībā

2. daļa "Disciplīna"

Disciplīna ir kas vairāk

3. daļa "Pieaugušais un bērns"

Pieaugušais un bērns

Ko darīt, ja jūsu bērns ir agresīvs un nespēj kontrolēt savas emocijas?

Bonus 1

Salvējiet bērnus par centību nevis spējām

Bonus

Kā attīstīt bērna talantus?

Bonuss

Novērtējums

Novērtējums

Apliecinājums

Par to, ka esat veiksmīgi apguvuši šajā kursā mācīto!